mall kiosk business plan sample keywords in research paper how long should a doctoral dissertation be stationery business plan essay about drawing talent

Klientide tagasiside


Helina Soomer, Mustamäe kahetoalise korteri omanik

Oleme väga rahul tehtud valikuga. See korter oli esimene, mida vaatamas käisime ja teadsime kohe, et see on see korter, kus tahaksime elada. Korteri imeilus sisekujundus on täpselt selline, nagu üks korter meie jaoks välja nägema oleks pidanud. Plussiks oli ka see, et korteris oli peaaegu kogu sisustus sees ja meil tuli endal juurde osta vaid mõned üksikud esemed. Meeldis avar elutuba. Suur garderoob on samuti meile oluline – see on väga-väga vajalik kui pole väga palju ruumi kappidele.


Kristiina Koppel, Kari tn korteri omanik

Nägin eelmise Hemvesti renoveeritud Pelgulinna korteri müügikuulutust ning see meeldis mulle väga. Kahjuks jäin aga natuke liiga hiljaks, korterile oli juba mitu tahtjat järjekorras ning see sai teise omaniku. Kuulnud aga, et õige pea hakatakse renoveerima teist sarnase planeeringuga korterit samas kandis, teadsin juba kohe, et tahan saada selle omanikuks.

Lõpliku sisustusega jäin väga rahule. Kuna tutvusin Hemvesti kodulehel eelmiste tehtud töödega ning olin kursis ka valmiva korteri sisustusplaanide- ja pildinäidistega ning see stiil mulle meeldis, eeldasin, et Kari korter tuleb sama kena, nagu eelmised tehtud tööd. Puudulikuks jäi vaid katkine köögiaken, mille parandamise Hemvest aga koheselt enda peale võttis.


Johanna ja Marko, Seebi tn korteri ostjad

Valisime korteri asukoha, planeeringu ning laheda sisekujunduse järgi. Samuti oli see väga suureks boonuseks, et enamus tehnikast on juba korteris sees ning olulisi väljaminekuid me tegema ei pea. Ostuprotsess oli väga mugav ja kiire, ei oska millegi üle kurta! Loodan, et teie ettevõtmisel läheb ka edaspidi hästi ja teete veel palju taolisi lahedaid kortereid. Aitäh teile meie uue pesa eest!


Angela Pärle, Tammsaare tee korteri omanik

Valisin Hemvesti poolt tehtud korteri, kuna käisin eelmist, Seebi tänava korterit vaatamas ja olin nõus enne ehituse algust juba broneerima tulevast korterit (Seebi tn korter leidis teise omaniku). Korteri asukoht ja planeering olid head ja samas olin näinud, mida Hemvest on varem teinud, seetõttu usaldasin korteri sisustamise täielikult Hemvestile.
Nüüdseks oleme korterisse sisse kolinud ja väga rahul. Mulle väga-väga meeldib iga pisidetail selles korteris. Ise poleks selliseid detaile poes vaadanud, aga ühtse tervikuna lihtsalt super! Diivani suhtes oli algul eelarvamus aga nüüdseks on see minu lemmik (uskumatult mugav diivan).
Siiani kõik, kes külas on käinud, on imestanud, et korter vanas majas võib välja näha nagu see asuks uues majas.
Hemvest tegi mulle ja mu lapsele ideaalse kodu.


Koskla tn korteri omanik

Valisin Hemvesti poolt ehitatud korteri oma esimeseks koduks, sest selle planeering ja asukoht vastas minu soovidele. Nii samuti oli väga oluline teadmine, et korter on värskelt renoveeritud ja ma ise ei pea seda järgmised mitu-mitu aastat renoveerima. Ja vast kõige olulisem – ma ei pea ise vannitoas ja köögis remonti tegema.

Mööbli teatud määral olemasolu ja selle stiilne väljanägemine aitas mul ka paremini ette kujutada end seal elamas. Seega nii kui ma uksest sisse astusin, ma teadsin, et mulle kõik meeldib ja selle korteri ma võtan!


Breth Tootsi, Seebi tn korteri omanik

Hemvesti poolt tehtud korter oli kõige terviklikum lahendus hetkel pakutavatest sarnastest korteritest. Mulle väga meeldis, et korteris on olemas enamus eluks vajalikud esemed. Mulle meeldis, et korter oli värskelt ja kvaliteetselt renoveeritud. Värvilahendused ja valitud mööbel/valgustid jm on väga kenad, eriti meeldis garderoob. Kui enamasti tekkis juba kortereid piltidelt vaadates tunne, et nii palju asju sooviks välja vahetada, siis selles korteris on see soov minimaalne. Korter on saanud ka kõigilt külalistelt palju kiidusõnu.


Caroline Lasseron, Kari tn korteri omanik

Kari tn korter oli täpselt minu maitse, värske ja uus. Kuna ma ise ei oska ja ei soovi ehitada/remontida, siis vajasingi täpselt sellist korterit, et kohe sisse kolida. Minu kodu on praktilise planeeringuga ja muidugi mulle väga meeldis garderoob.
Jäin väga rahuline Hemvest OÜ teenindusega, ei pidanud ise nahast välja pugema, et korterit vaatama saaks tulla jm. Väga meeldis, et kiiresti vastati, oldi paindlik ja vastutulelik.


Marjaliisa Maripuu, Sõle tn korteri omanik

Korteri juures meeldis stiil, mööbli olemasolu, hea asukoht ja hind.
Korteri ost sujus kenasti, müüjad on väga asjatundlikud ning täpsed; dokumendid korras ja vastavad küsimustele kiiresti. Info kommunaalide jms kohta sain juba enne korteri vaatama minekut, ei olnud mingit keerutamist nagu mõndade teiste müüjatega.