essay about bluetooth in 100 words paintball business plan india research paper about muscle loss international hrm case study part 2 contoh business plan wedding organizer phd thesis ptsd

Meist

Olemeise tundnud ja näeme ka oma tuttavate ringis, et esimese kodu soetamine on keeruline – küll on raske leida sobivat või saab kodu ostetud, aga mööbli ostmiseks raha ei jagu. Nii jõudsimegi selleni, et soovime ka teistele luua mõistliku hinnaga kodusid, kuhu on võimalik kohe sisse kolida. Meie loodud kodud on sisustatud, seega kodulaenule lisaks ei ole vaja lisakohustusi võtta. Hemvest OÜ on loonud üle 20 kodu, kuhu saab koheselt sisse kolida. Oleme pakkunud ka remondi- ja sisustamise teenust. Leiame mõistlikud lahendused ning soovime, et kodu oleks hubane, aga samas modernne. Pöördu meie poole, kui oled kodu otsimas või soovid olemasolevat ümber kujundada.

Meie tehtud korterid on stiilse siseviimistlusega. Materjale ja lahendusi valides oleme lähtunud sellest, mis meile endale kõige rohkem meeldib. Korterite sisustus on praktiline ja kindlasti kena. Igas korteris on walk-in garderoob, mis mahutab kõik vajalikud asjad.

Mis seal salata, tihti otsime soodsamaid lahendusi – kõik selleks, et korteri lõpphind oleks mõistlik. Oleme endale eesmärgiks võtnud pakkuda jõukohaseid kortereid, kuhu saab koheselt sisse kolida.  Korteri hinna sisse kulub köögimööbel ja tehnika, elutoa ja magamistoa sisustus. Vajadusel oleme ostjale pakkunud abi ka pesumasina vms paigaldamisel.