Korterid müügis

Hubane kahene Nõmmel

Kahetoaline korter Nõmmel. Kogu piltidel olev mööbel ja tehnika hinnas. Aadress: Voolu 5 Korrus: kolmas Korteri suurus: 39 m2 Toalisus: 2 Köök: avatud HIND: 86 000 € Kahetoaline korter Nõmme vaiksel tänaval väikses kortermajas, 3ndal korrusel. Välisseinad ja katus on värskelt renoveeritud ja korter on korralikult soojustatud. Korteris on täielikult uuendatud elektrisüsteem ja vahetatud torustik….

Vaata lähemalt Võta ühendust

Avar kahetoaline Nõmmel

Kahetoaline korter Nõmmel. Kogu piltidel olev mööbel ja tehnika hinnas. Aadress: Voolu 5 Korrus: teine Korteri suurus: 50,6 m2 Toalisus: 2 Köök: avatud Vannituba: vanni + aknaga HIND: 106 000 € See on avar, aga hubane kahetoaline korter Nõmme väikses kortermajas. Korteris on täielikult uuendatud elektrisüsteem ja vahetatud torustik. Põrandal ja laes on naturaalne puit….

Vaata lähemalt Võta ühendust

Broneeritud: Industriaalstiilis kodu Katla Majas

See on midagi uut meie valikus – täiesti uus kodu, täiesti uues maja. KATLA MAJA – just selles majas see korter asub Maja on just valminud ning asub Kultuurikatla kõrval – jalutuskäigu kaugusel Vanalinnast, Telliskivist ja ka sadamast. B-energiaklassi majas on põrandaküte, trepikodades liftid. Maja on industriaalses stiilis nagu ka siselahendused. KORTER Antud korter on…

Vaata lähemalt Võta ühendust