Mustamäe korter väiksele perele

Mustamäel, pargi ääres on üks renoveeritud maja, kuhu noor pere soovis endale pesa luua. Aitasime elutoa, köögi ja vannitoa renoveerimisel ja sisustamisel.

Elutoas on heledad sinakas-rohelised toonid. Hall diian on praktiline, kuna üldtonaalsuse muutmine elutoas ei ole keeruline. Laua taga seina peale on TALI disainipoest Tallinna Ühistranspordikaart, mis on küll pigem disainelement, aga mõnikord võib ka praktiline olla!

Köögi ja vannitoa lahendamine on vanades majades tihti keeruline. Ajal, kui maja ehitati, ei mõeldud sellele, et aastal 2017 üksiki pere ei lepi eluga ilma pesumasina ja ilma nõudepesumasinata. Seoses meie muutunud vajadustega on rohkem masinaid, mida paigutada köögikappidesse.

Väikses köögis on praktiline lahendus kõrged ülemised kapid, kuhu saab palju mahutada. Külmkapp on siin köögis kapi sees ja selle kõrval on klapitav lauaplaat – see on hea lahendus väikses köögis – pigem hommikusöögi ajal kiirelt kasutatav. Seetõttu on ka korralik söögilaud elutoas, kus koguneda ja rahulikult õhtusööki nautida.

Vannitoa põrandal ja seinas on Villeroy & Boch plaadid. Minivanni asemele on paigutatud dušinurk ning tänu sellele on ka pesumasin vannitoas olemas. Dušinurga klaas on liikuv, et saaks selle eest ära lükata ning mugavalt pesumasina ees toimetada.

Hemvest Facebookis: