properties of thesis brio leisure business plan cover letter for account executive with experience to have and have not essay business plan traduccion castellano application letter for pediatrician position essay mistaken identity rainy season essay in gujarati for class 9

Kahetoaline korter Sõle tänaval

MÜÜDUD

Avatud köögiga must-valge kahetoaline korter.

  • Asukoht: Põhja-Tallinn, Sõle tn
  • Korrus: 2
  • Korteri suurus: 37 m2
  • Toalisus: 2
  • Köök: avatud

Sõle tänava ääres hoovipoolsete akendega korter teisel korrusel.

Maja asub Sõle tänava ääres, siin on mugav ligipääs ühistranspordile. Lüheduses on mitu suurt kauplust – Selver, Rimi ja Stoomi Keskus. Stroomi rand on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Korter on täielikult renoveeritud. Remondi käigus on vahetatud juhtmed ja torustik. Paigaldatud on uus gaasiseade. Seinad soojas toonis, mida ilmestavad musta värvi detailid. Magamistoas on suur walk-in garderoob. Magamitoa lagi on puitvooderdusega. Korteris on valged uksed ja liistud. Vannitoas on üks disainplaatidega sein ja teised seinad on plaaditud valge plaadiga.
Korteri hinna sisse kuulub mööbel ja tehnika. Köögis on gaasiseade, kubu, elektripliit ja elektriahi. Avatud köögiga elutuppa jääb ka söögilaud ja neli tooli. Seina on kinnitatud riiulid. Diivan, diivanilaud ja vaip on samuti hinna sees.

Hemvest Facebookis: