liver transplantation doctoral thesis the college essay guy values list thesis writing powerpoint presentation essay on ontology pdf essay about harassment at workplace being bullied at school essay qmul phd thesis guidelines

Müüdud: kahetoaline kodu Pelgulinnas

MÜÜDUD

Avara planeeringuga kahetoaline korter avatud köögiga.

  • Asukoht: Põhja-Tallinn, Randla 16
  • Korrus: 3
  • Korteri suurus: 38 m2
  • Toalisus: 2
  • Köök: avatud

Korteri sisekujundus on ühelt poolt tagasihoidlik, samas iseloomuga. Värvilised detailid ilmestavad heledaid seinu. Korter on hubane ja siin on meeldiv olla. Täielikult renoveeritud – vahetatud juhtmed ja torustik. Magamistoas on walk-in garderoob. Hinna sees köök koos tehnikaga (nõudepesumasin, ahi, pliit, õhupuhasti) ja kogu piltidel olev sisustus. Köögis on stiilne valge mööbel ja integreeritud tehnika – pliit, ahi, õhupuhasti ja nõudepesumasin. Akna vastasseinas on nurgatagune, kuhu mahub suur külmkapp-. Korteris on värske remont, keegi sees ei ela.

Maja asub Randla tänaval, siin on mugav ligipääs ühistranspordile, Sõle tänav on lähedal, samas ei ole maja kohe tee ääres. Läheduses on Stroomi keskus, Selver ja Rimi.

Korter on täielikult renoveeritud. Remondi käigus on vahetatud juhtmed ja torustik. Seinad on värvitud valgeks ja magamistoas on töölaua nurgale lisatud värvi. Magamistoale lisab funktsionaalsust walk-in garderoob. Korteris on valged uksed ja liistud. Duširuum on valge, dušinurga osa on plaaditud. Duširuumis on valamu, WC-pott ja elektriboiler. Samuti on paigaldatud põrandaküte, olemas pesumasina valmidus.

Korteri hinna sisse kuulub mööbel ja tehnika. Köögis on nõudepesumasin, kubu, elektripliit ja elektriahi. Elutoa seina on kinnitatud riiulid ja pildid, mis ilmestavad sisekujundust.

Kahetoaline korter kolmandal korrusel. Maja on renoveeritud ja kommunaalmaksed on madalad. KÜ on tegus. Parkimine lubade alusel, mida väljastab KÜ.

Hemvest Facebookis: