soft engineering case study a level geography curriculum vitae europeo pdf gratuito thesis dossier tilburg global north and global south essay nr 533 business plan worksheet aca foundation graduate essay competition modeling career essay multimedia essay meaning

Müüdud: avar kahetoaline kodu Kristiines

MÜÜDUD

Avara planeeringuga kahetoaline korter avatud köögiga.

  • Asukoht: Kristiine, Seebi tn 24
  • Korrus: 1
  • Korteri suurus: 46 m2
  • Toalisus: 2
  • Köök: avatud

 

Maja asub Seebi tänaval, siin on mugav ligipääs ühistranspordile, suured teed on lähedal, samas ei ole maja kohe tee ääres. Läheduses on Golden Club (tennise- ja fitnesskeskus) ja Selver.
Korter on täielikult renoveeritud. Remondi käigus on vahetatud juhtmed ja torustik. Seinad on värvitud valgeks ja magamistoas on üks aktsentsein. Magamistoale lisab funktsionaalsust suur walk-in garderoob. Tuba on avar, on ruumi ka kirjutuslaua või kummuti paigutamiseks. Korteris on valged uksed ja liistud. Vannitoas on stiilsed erikujulised plaadid – seinas hallikad ja põrandal kolmes eri värvis. Lisaks mahub sisse soovi korral ka vann ja on ruumi pesumasina jaoks. Samuti on paigaldatud põrandaküte.
Korteri hinna sisse kuulub mööbel ja tehnika. Köögis on nõudepesumasin, kubu, elektripliit ja elektriahi. Elutoa seina on kinnitatud riiulid, mis lisavad toale iseloomu.
Kahetoaline korter esimesel korrusel. Maja on värskelt renoveeritud. KÜ on tegus. Parkimiskohti jagub praegugi, aga KÜ on ette võtnud lisaks ka parkimiskohtade väljaehitamise.

Hemvest Facebookis: